Casa Verona

Główne udogodnienia

  • Bezpłatne Wi-Fi

  • Prywatna plaża

  • Zakaz palenia

  • Hotel przyjazny dzieciom

  • Klimatyzacja

  • Zwierzęta domowe

Lokalizacja

    Położony w lokalizacji przy plaży, hotel Casa Verona Costinesti oferuje 13 pokojów z widokiem na morze. Farul Tuzla jest w prawie 4 km, a Evangelia Shipwreck at Costinești, Romania jest nie więcej niż 600 m od tego hotelu.

    Epava Evangelia leży w około 650 m. Miłośnicy przyrody docenią bliskość Plaja de nudisti Costinesti, która znajduje się w odległości 7 min spacerem. W okolicy znajdują się też takie atrakcje przyrodnicze jak Plaja Costinesti w pobliżu od Casa Verona.

    Pokoje wyposażone są w klimatyzację, a niektóre z nich dysponują balkonem i garderobą. Pokoje wyposażono w prysznic dla niepełnosprawnych i oddzielną toaletę. Posiadają również prywatne łazienki.

    Restauracja Terasa ITSI BITSI znajduje się blisko hotelu i serwuje dania kuchni rumuńskiej w 250 metrach od obiektu.

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 11:30 do 23:30
    Wyjazd: od 09:00 do 10:00

    Opcje pokoi w Casa Verona Costinesti

    Pokoje wyposażone są w klimatyzację, a niektóre z nich dysponują balkonem i garderobą. Pokoje wyposażono w prysznic dla niepełnosprawnych i oddzielną toaletę. Posiadają również prywatne łazienki.

    Dzień przyjazdu
    Dzień wyjazdu
    Goście
    2 goście

    Dorośli:

    2

    Dzieci:

    0
    Casa Verona Costinesti Wyposażenia zdjęcie Casa Verona Costinesti Łóżka zdjęcie Casa Verona Costinesti Toalety zdjęcie Casa Verona Costinesti Zlewozmywaki zdjęcie Casa Verona Costinesti Łóżka zdjęcie Casa Verona Costinesti Łóżka zdjęcie Casa Verona Costinesti Toalety zdjęcie Casa Verona Costinesti Łóżka zdjęcie Casa Verona Costinesti Łóżka zdjęcie
    Pokój trzyosobowy

    Wielkość: 16 m²

    Maksymalna ilość: 3 goście

    Typ łóżka: Łóżko King Size

    Więcej informacji +
    Casa Verona Costinesti Łóżka zdjęcie Casa Verona Costinesti Toalety zdjęcie
    Private Bathroom Queen Room

    Wielkość: 12 m²

    Maksymalna ilość: 2 goście

    Typ łóżka: Łóżko King Size

    Więcej informacji +

    Lokalizacja Casa Verona Costinesti

    Zabytki
    Dobre restauracje
    Dojazd
    Pokaż miejsca w pobliżu

    Miejsca w pobliżu

    Lotniska (1)

    Lotnisko Konstanca Kogalnice
    58.6 km

    Zabytki (10)

    Cazemata
    250 m
    Plaja de nudisti Costinesti
    400 m
    Evangelia Shipwreck at Costinești, Romania
    750 m
    Plaża w Costineşti
    1.3 km
    Evangelia Shipwreck Costinesti
    1.3 km
    Plaza w Costinesti
    1.3 km
    23 August Beach
    1.4 km
    Lacul Costinesti
    1.5 km
    Obelisc
    1.5 km
    Plaja La Obelisc
    1.6 km

    Opinie gości o Casa Verona Costinesti

    Na tej stronie znajdziesz zweryfikowane opinie, które opublikowali nasi użytkownicy

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.

    Recenzja nie została wysłana.

    Proszę, spróbuj ponownie.

    Często Zadawane Pytania

    • Czy hotel Casa Verona akceptuje zwierzęta?
      Goście zatrzymujący się w hotelu Casa Verona mogą zabrać ze sobą swoje zwierzęta.
    Dziękujemy za subskrypcję
    Waluta
    • USD Dolar amerykański
    • EUR Euro
    • GBP Funt szterling
    • AUD Dolar australijski
    • CAD Dolar kanadyjski
    • BRL Real brazylijski
    • CNY Juan chiński
    • CZK Korona czeska
    • DKK Korona duńska
    • HKD Dolar hongkoński
    • ILS Nowy szekel izraelski
    • JPY Jen japoński
    • MYR Ringgit malezyjski
    • NZD Dolar nowozelandzki
    • NOK Korona norweska
    • PLN Złoty polski
    • RON Lej rumuński
    • RUB Rubel rosyjski
    • SAR Rial saudyjski
    • SGD Dolar singapurski
    • ZAR Rand RPA
    • KRW Won południowokoreański
    • SEK Korona szwedzka
    • CHF Frank szwajcarski
    • TRY Lira turecka
    • UAH Hrywna ukraińska
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Bat tajlandzki
    Wybierz język
    Sprawdź najlepsze dostępne ceny
    Wprowadź daty, aby zobaczyć ceny
    Dzień przyjazdu
    Dzień wyjazdu
    Goście
    2 goście

    Dorośli:

    2

    Dzieci:

    0
    Casa Verona Costinesti